SREDNJEŠOLSKI TURNIR V BADMINTONU

01. februarja 2024

V sredo, 31. 1. 2024, je v Badminton centru Celje (Balon na Dečkovi cesti) potekal srednješolski turnir v badmintonu. Udeležili so se ga tudi dijaki in  dijakinje naše šole, med katerimi je Nika Perić iz 2. kta razreda v finalni igri priznala premoč nasprotnice in med vsemi srednješolkami osvojila  odlično 2. mesto. Vsem nastopajočim iskreno čestitamo.

Igralci, ki so zastopali našo šolo:

Ema Brezovnik in Nika Perić, 2. kta, Ajda Ošlak in Nika Lugarič, 2. ktc in Peter Suhoveršnik, 2. d.

Mentorica: Mojca Pavlič, prof. ŠVZ

#SZKŠC, #ŠportNaSZKŠC

Deli:

Tečaji

Zdravstveni reševalec / zdravstvena reševalka

Prijavite se lahko z elektronsko prijavnico na naši internetni strani.

Lokacija

Nahajamo se na Ipavčevi ulici 10 v neposredni

bližini Splošne bolnišnice Celje. 

Skip to content