POLFINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V ODBOJKI ZA DIJAKE

16. marca 2024

V torek, 12. 3. 2024, smo na naši šoli organizirali polfinale državnega prvenstva v odbojki za dijake. Poleg dijakov naše šole so sodelovali še dijaki Gimnazije Ravne na Koroškem in dijaki III. gimnaziji Maribor. Naša šolska ekipa je kljub srčnosti in borbenosti morala priznati premoč obeh nasprotnikov in si tako deli 5. – 6. mesto v državi, za kar jim iskreno čestitamo!

Ekipa: Jure Frankovič – 3. a, Noel Rogelšek Kovač – 3.a, Lovro Udrih – 3. c, Maks Puhner – 3. d, Ožbej Kugovnič – 4. a, Gal Petrič – 4. a in Alex Tonkli – 4. a.


Mojca Pavlič, mentorica
#SZKŠC, #DogajaNaSZKŠC, #ŠportNaSZKŠC

Deli:

Tečaji

Zdravstveni reševalec / zdravstvena reševalka

Prijavite se lahko z elektronsko prijavnico na naši internetni strani.

Lokacija

Nahajamo se na Ipavčevi ulici 10 v neposredni

bližini Splošne bolnišnice Celje. 

Skip to content