V ponedeljek, 1. 6. 2026, so dijakinje 3. kta – Pia, Brina, Inja in Tia deževno popoldne preživele v družbi varovank Doma upokojencev Šmarje pri Jelšah, kjer so s svojim znanjem, prijaznostjo in dobro voljo poskrbele za prijetno razvajanje.
Namen obiska je bil polepšati in popestriti njihov dan z nego obraza, manikiro ter predvsem s časom, namenjenim druženju. Ob negi ni manjkalo pogovora, smeha in številnih toplih trenutkov, ki dokazujejo, da lahko že majhna pozornost nekomu veliko pomeni.
#SZKŠC #DogajaNaSZKŠC #KozmetikaNaSZKŠC




Deli:
Tečaji
Zdravstveni reševalec / zdravstvena reševalka
Prijavite se lahko z elektronsko prijavnico na naši internetni strani.